Ładowarki

Bezprzewodowy powerbank Duo

Bezprzewodowy  powerbank Duo - biały
Powerbank o pojemności 5000 mAh, obudowa z ABS. Posiada złącze typu C. Wyjście: DC5V/0.8A. Kompatybilny systemami Android, iPhone® 8, X i nowszymi.

Powerbank bezprzewodowy Power&Wireless

Powerbank bezprzewodowy Power&Wireless - czarny
Bezprzewodowy powerbank 4000 mAh z aluminium. Zawiera złącze typu C. Wyjście: DC5V / 1.0A. Zgodny najnowszym systemem Androidy, iPhone® 8, 8S i X i nowszymi.

Podkładka do ładowania Unipad

Podkładka do ładowania Unipad - biały
Pad ładujący, hub z 2 portami oraz kabel do podłączenia do komputera. Bezprzewodowe ładowanie smartfona. Dane wyjściowe: DC5V/1A (5W). Kompatybilny z najnowszymi wersjami systemu Android, iPhone® 8, 8S oraz X.

Powerbank Vigor

Powerbank Vigor - biały
Powerbank 8000mAh do bezprzewodowego ładowania urządzeń. Powerbank może być ładowany za pomocą kabla lub bezprzewodowo. W zestawie złączka typ C. DC5V/2.1A. Bezprzewodowe wyjście DC5V/1A. Bezprzewodowy odbiornik: DC5V/0.75A . Kompatybilny z ostatnimi systemami Android, iPhone® 8, X oraz owszymi.

Solarny power bank 8000 mAh Solar Powerflat

Solarny power bank 8000 mAh Solar Powerflat - czarny
Power bank 8000 mAh z aluminium i z panelem słonecznym. Odpowiedni do ładowania smartfona, prąd wyjściowy DC5V / 1A i DC5V/2A. Wyposażony w diodę wskazującą i kabel USB z wtyczką micro USB. W awaryjnych sytuacjach używaj ładowania solarnego, które jest mniej wydajne niż ładowanie poprzez USB.

Ładowarka bezprzewodowa Wireless Plato

Ładowarka bezprzewodowa Wireless Plato - biały
Bezprzewodowa ładowarka. Podłącz urządzenie do komputera i połóż smartfon na nim. Lampka świeci i się podczas ładowania. Wyjście: DC5V/1A (5W). Kompatybilny z najnowszym Androidem, iPhone® 8, 8S i X i nowszymi.

Ładowarka ze słomy Plato+

Ładowarka ze słomy Plato+ - błękitny
Bezprzewodowa ładowarka ze słomy pszenicy(35%) i ABS(65%). Aby rozpocząć ładowanie, umieść smartfon na urządzeniu. Wyjście: DC5V/1A (5W). Kompatybilny z najnowszymi Androidami, iPhone® 8,8SiX oraz nowszymi.

Ładowarka bezprzewodowa Uve Charging

Ładowarka bezprzewodowa Uve Charging - biały
Ładowarka bezprzewodowa. Aby naładować smartfon wystarczy podłączyć ładowarkę do komputera i położyć na niej telefon. Podczas ładowania świeci się niebieska lampka. Kompatybilna z najnowszymi wersjami systemu Android, iPhone® 8, X i nowsze. Output: DC5V/1A (5W).

Teczka A5 z ładowarką Smartnote

Teczka A5 z ładowarką Smartnote
Teczka A5 w lnianym wykończeniu z zamknięciem, posiada funkcję bezprzewodowego ładowania DC5V / 1A i powerbanku 4000 mAh, złącze micro USB do typu C. Zawiera notatnik z 20 kartkami i kilka wewnętrznych kieszeni. Produkt wyposażony w czarną aluminiową tabliczkę idealną do Twojego logo.

Teczka A4 z ładowarką Smartfolder

Teczka A4 z ładowarką Smartfolder
Teczka A4 w lnianym wykończeniu z zamknięciem, posiada funkcję bezprzewodowego ładowania DC5V / 1A i powerbanku 4000 mAh, złącze micro USB do typu C. Zawiera notatnik z 20 kartkami i kilka wewnętrznych kieszeni. Produkt wyposażony w czarną aluminiową tabliczkę idealną do Twojego logo.

Ładowarka-organizer Cleandesk

Ładowarka-organizer Cleandesk
Organizer na biurko z bezprzewodową ładowarką. W zestawie kabel USB o długości 80 cm. Wyjście DC5V/1A (5W). Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z obsługą QI, takimi jak najnowsze Androidy, iPhone® 8, 8S i X oraz nowsze. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie