Breloczki z nadrukiem

Breloczki z nadrukiem to uniwersalne rozwiązanie, które stanowi doskonały upominek oraz jest swego rodzaju nośnikiem informacji. Tak praktyczny gadżet przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie, niezależnie od wieku. Dlatego, stosowanie go w kampanii promocyjnej, z pewnością zwiększy rozpoznawalność marki. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele propozycji breloczków, dlatego jesteśmy pewni, iż każdy znajdzie wariant, który pasuje swoim charakterem do ogólnego stylu firmy. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, przygotowaliśmy ofertę, która skupia nowoczesne breloczki z nadrukiem. Postanowiliśmy opracować nieszablonowe rozwiązania, aby gadżet nie był nudną zawieszką, a posiadał dodatkowe udogodnienia. W związku z tym, znajdą Państwo w naszej ofercie breloczki z otwieraczem, latarką LED, a nawet zestawem końcówek ładujących. Dodatkowo, nasze breloczki wykonane są w ciekawych kształtach, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ich wygląd. Wierzymy, że tak szeroka oferta pozwoli Państwu wybrać odpowiedni wariant. Brelok to doskonały nośnik informacji, dlatego umieszczenie na nim logo Państwa firmy sprawi, iż stanie się ona bardziej rozpoznawalna. Tak niewielki prezent jest niezwykle atrakcyjny, szczególnie jeśli posiada dodatkowe zastosowanie. Dlatego, chcąc podarować upominek klientom, kontrahentom, bądź potencjalnym nabywcom, warto zastosować tego rodzaju gadżet.

Prostokątny brelok Tech

Prostokątny brelok Tech - pomarańczowy
Prostokątny brelok ze stopu cynku i z kolorową plecioną taśmą z polyestru. Indywidualnie pakowany w czarne kartonowe pudełko.

Mini alarm personalny Alarmy

Mini alarm personalny Alarmy - biały
Mini alarm osobisty w obudowie z ABS. Po wyciągnięciu zawleczki aktywuje się dźwięk i sygnał LED. Dołączone 3 baterie AG13.

Brelok domek Imba

Brelok domek Imba - biały
Brelok na klucze w kształcie domku, wykonany ze stali nierdzewnej oraz ABS.

Brelok z latarką Minero

Brelok z latarką Minero - biały
Brelok w kształcie kasku. Z latarką 1 LED, działa po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku. 3 baterie AG10 w komplecie.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie