Długopisy dotykowe z rysikiem

Długopis Tondela w pudełku

Długopis Tondela w pudełku - Biały
Nowość
Metalowy długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. w upominkowym pudełku. Wkład w kolorze niebieskim. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Długopis plastikowy Touch Point

Długopis plastikowy Touch Point - Biały
Długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. Korpus wykonany z plastiku, skuwka z metalu. Wkład w kolorze niebieskim. Posiada obrotowy mechanizm włączania. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Długopis ze wskaźnikiem laserowym Combo – 4 w 1

Długopis ze wskaźnikiem laserowym Combo – 4 w 1
Metalowy długopis 4 w 1 łączący w sobie cechy długopisu, rysika PDA do ekranów palmtopów lub GPS, wskaźnika laserowego i latarki LED o białym świetle. Wyposażony w niebieski wkład. Dołączone baterie 3 x LR41. Pakowany w srebrne opakowanie upominkowe.

Zestaw piśmienniczy Curitiba

Zestaw piśmienniczy Curitiba - Czerwony
Zestaw składający się z aluminiowego długopisu i pióra kulkowego wyposażonych w końcówkę do obsługi ekranów dotykowych, w etui z ekoskóry. Chromowane dodatki. Wkład do długopisu o średnicy 1,00 mm w kolorze niebieskim, nabój o średnicy 0,7 mm do pióra kulkowego także w kolorze niebieskim. Pakowany w czarne opakowanie upominkowe.

Długopis z rysikiem Tampa

Długopis z rysikiem Tampa - Czarny
Plastikowy długopis z rysikiem. Idealny do obsługi urządzeń mobilnych wyposażonych w ekrany dotykowe. Wkład w kolorze niebieskim. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Długopis z rysikiem Amarillo

Długopis z rysikiem Amarillo
Plastikowy długopis z silikonową końcówką do obsługi smartfonów i tabletów. Wyposażony w niebieski wkład.

Długopis – latarka LED Pen Light

Długopis – latarka LED Pen Light - Czarny / Srebrny
Długopis z latarką LED wykonany z tworzywa sztucznego. Silikonowo-gumowa końcówka dotykowa do ekranów dotykowych. Moc latarki 0,08W. Produkt zasilany 3 bateriami LR41 (w cenie produktu). Wkład w kolorze niebieskim. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Długopis dotykowy San Rafael

Długopis dotykowy San Rafael - Pomarańczowy / Biały
Plastikowy długopis z błyszczącymi wykończeniami i metalowym klipem z końcówką przystosowaną do obsługi ekranów dotykowych.

Długopis dotykowy Touch Top

Długopis dotykowy Touch Top - Biały
Wykonany z aluminium długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. Wkład w kolorze niebieskim. Posiada obrotowy mechanizm włączania. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Długopis aluminiowy Touch Tip Gold

Długopis aluminiowy Touch Tip Gold - Biały
Długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. Korpus wykonany z aluminium, skuwka z metalu. Wkład w kolorze niebieskim. Posiada obrotowy mechanizm włączania. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie