Kubki & Filiżanki

Kubek z bambusa/PP Denali

Kubek z bambusa/PP Denali - czarny
Kubek jednościenny wykonany w 50% z włókna bambusowego i w 50% z PP, z silikonowym uchwytem. Pojemność 350 ml.

Kubek bambus/PP Astoria Espresso

Kubek bambus/PP Astoria Espresso - czarny
Jednościenny kubek do espresso wykonany w 50% z bambusa i w 50% z PP, z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 120 ml.

Kubek z bambusa i PP Astoria Light

Kubek z bambusa i PP Astoria Light - biały
Kubek jednościenny w 40% z włókna bambusowego i w 60% z PP, z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. Ponieważ jest to kubek jednościenny, może on przenosić ciepło na zewnątrz.

Kubek ceramiczny Tweenies

Kubek ceramiczny Tweenies - biały
Kubek ceramiczny vintage, poj. 240ml. Pakowany w indywidualny biały kartonik. Transfer na ceramice jest odporny na zmywanie w zmywarce.

Ceramiczny kubek z przykrywką Tribeca

Ceramiczny kubek z przykrywką Tribeca - szary
Pojedynczy ceramiczny kubek z silikonową nakładką i panelem do chwytania. Pojemność 400ml. nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej. Transfer ceramiczny jest odporny na zmywanie w zmywarkach. Jako że jest to jednowartwowy kubek, nagrzewa się też zewnętrzna strona.

Kubek z podwójnymi ściankami. Paddington

Kubek z podwójnymi ściankami Paddington - szary
Kubek ceramiczny o podwójnych ściankach z silikonowym wieczkiem. Poj. 275ml. Nie nadaje się do mikrofalówki. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki. Transfer na ceramice jest odporny na działanie zmywarki.

Dwukolorowy kubek z łyżeczką Dual

Dwukolorowy kubek z łyżeczką Dual - czarny
Dwukolorowy ceramiczny kubek do kawy 250ml z łyżeczką w kolorze wnętrza kubka. W indywidualnym pudełku 11,5x10,5x9,3cm. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki. Transfer na ceramice: odporny na działanie zmywarki.

Kubek szklany 350 ml Astoglass

Kubek szklany 350 ml Astoglass - biały
Szklany kubek z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. Kubek posiada pojedynczą ściankę, więc może się nagrzewać.

Kubek PP, silikonowe wieczko Astoria

Kubek PP, silikonowe wieczko Astoria - czarny
Kubek z pojedynczą ścianką, z białego połyskującego PP z silikonową pokrywą i pierścieniem na środku. Pojemność 350ml. Kubek jest jednowarstwowy, nagrzewa się z zewnątrz.

Kubek bambus/ kukurydza PLA Nan

Kubek bambus/ kukurydza PLA Nan - brązowy
Jednościenny kubek wykonany w 100% z kukurydzy PLA z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. PLA (kwas mlekowy) jest wytwarzany ze sfermentowanej skrobi roślinnej, która jest wolna od substancji toksycznych i neutralna pod względem węgla.

Kubek z włókna bambusowego i PP Astorialux

Kubek z włókna bambusowego i PP Astorialux - biały
Jednościenny kubek z 50% włókna bambusowego i 50% PP z pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. Kubek jest jednościenny, nagrzewa się też zewnętrzna strona. Nie nadaje się do stosowania w kuchence mikrofalowej.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie