Kieliszki

Kubek 300ml Chin Chin

Kubek 300ml Chin Chin - biały
Kubek 300 ml z podwójną ścianką ze stali nierdzewnej 304 18/8. Może być również używany jako kieliszek do wina.

Kubek z bambusa/PP Denali

Kubek z bambusa/PP Denali - czarny
Kubek jednościenny wykonany w 50% z włókna bambusowego i w 50% z PP, z silikonowym uchwytem. Pojemność 350 ml.

Ceramiczny kubek z przykrywką Tribeca

Ceramiczny kubek z przykrywką Tribeca - pomarańczowy
Pojedynczy ceramiczny kubek z silikonową nakładką i panelem do chwytania. Pojemność 400ml. nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej. Transfer ceramiczny jest odporny na zmywanie w zmywarkach. Jako że jest to jednowartwowy kubek, nagrzewa się też zewnętrzna strona.

Kubek z podwójnymi ściankami. Paddington

Kubek z podwójnymi ściankami Paddington - szary
Kubek ceramiczny o podwójnych ściankach z silikonowym wieczkiem. Poj. 275ml. Nie nadaje się do mikrofalówki. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki. Transfer na ceramice jest odporny na działanie zmywarki.

Kubek szklany 350 ml Astoglass

Kubek szklany 350 ml Astoglass - biały
Szklany kubek z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. Kubek posiada pojedynczą ściankę, więc może się nagrzewać.

Kubek PP, silikonowe wieczko Astoria

Kubek PP, silikonowe wieczko Astoria - biały
Kubek z pojedynczą ścianką, z białego połyskującego PP z silikonową pokrywą i pierścieniem na środku. Pojemność 350ml. Kubek jest jednowarstwowy, nagrzewa się z zewnątrz.

Kubek kukurydza PLA Nan

Kubek kukurydza PLA Nan - limonka
Jednościenny kubek wykonany w 100% z kukurydzy PLA z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. PLA (kwas mlekowy) jest wytwarzany ze sfermentowanej skrobi roślinnej, która jest wolna od substancji toksycznych i neutralna pod względem węgla.

Ceramiczy kubek podróżny Sondrio

Ceramiczy kubek podróżny Sondrio
Ceramiczny kubek podróżny o pojemności 275 ml z motywem płatka śniegu i silikonową pokrywką. Podwójne ścianki. Tampondruk nie nadaje się do mycia w zmywarce. Transfer na ceramice jest odporny na zmywanie.

Kubek z PLA i słomy pszenicy Lanka

Kubek z PLA i słomy pszenicy Lanka
Kubek jednościenny wykonany w 65% z PLA (100% kukurydzy) i w 35% ze słomy pszenicy, bambusowa pokrywka i korkowy uchwyt. Pojemność 420 ml. PLA (kwas mlekowy) jest wytwarzany ze sfermentowanej skrobi roślinnej, która jest wolna od substancji toksycznych i neutralna pod względem węgla. Korek jest materiałem naturalnym, ze względu na jego strukturalną naturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie