Klipsy na notatki

Pojemnik na karteczki Memokit

Pojemnik na karteczki Memokit
Praktyczny kartonowy pojemnik na karteczki. Dołączone odblaskowe samoprzylepne karteczki memo, żółte karteczki i kostka 100 białych kartek.

Klips, serce Cliporazon

Klips, serce Cliporazon
Klips do notatek w kształcie serca. Czerwona przezroczysta podstawa i metaliczny klips na giętkim drucie.

Drewniany uchwyt na zdjęcia Hello Clip

Drewniany uchwyt na zdjęcia Hello Clip
Klips do zdjęć / notatek z sosnowym drewnianym stojakiem. Drewno jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.

Globus korkowy Pinpoint

Globus korkowy Pinpoint
Globus korkowy ze stojakiem z 12 pinezkami. Użyj ich, aby dokładnie zaznaczyć miejsca swoich podróży,. Korek jest materiałem naturalnym, ze względu na jego strukturalną naturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.

Przycisk do papieru Team Building

Przycisk do papieru Team Building
Przycisk do papieru z podstawą wykonaną z ABS z magnesem. Wyposażony w osiem metalowych klipów w kształcie postaci ludzkich. Produkt doskonale ilustrujący ideę budowania zespołu i tworzenia wartości wspólnych dla całej grupy.

Zestaw memo Polar bear

Zestaw memo Polar bear
Oryginalnie zaprojektowany przybornik na biurko w kształcie misia polarnego. Zawiera 200 czystych karteczek do notowania (68x68mm) - kostka nieklejona, uchwyt na kartkę z notatką i otwór na długopisy, kredki. Dostępna opcja druku XL. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Zestaw memo Tusker

Zestaw memo Tusker
Oryginalnie zaprojektowany przybornik na biurko w kształcie słonia. Zawiera 200 czystych karteczek do notowania (68x68mm) - kostka nieklejona, uchwyt na kartkę z notatką i otwór na długopisy, kredki. Dostępna opcja druku XL. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie