Kubek z własnym nadrukiem

Kubek jest przedmiotem, który każdy z nas używa codziennie, czy to podczas porannej kawy, czy wieczornego relaksu z herbatą. Dlatego, chcąc zwiększyć świadomość marki wśród potencjalnych Klientów, kubek z własnym nadrukiem jest idealnym rozwiązaniem. Decydując się na taki upominek sprawią Państwo, że osoby korzystające z kubka będą stale patrzyły na logo firmy, a tym samym obudzi się w nich ciekawość oferty. Jak wiadomo, kubek jest jednym z najchętniej wybieranych nośników treści reklamowych, bowiem charakteryzuje się użytecznością i niską ceną. Dlatego, przygotowaliśmy dla Państwa wiele wariantów. Prezentujemy kubki z własnym nadrukiem wykonane z ceramiki, włókna bambusowego, metalu czy kamionki. Dodatkowo, niektóre modele wyposażone są również w łyżeczkę, dzięki czemu cały komplet prezentuje się niezwykle efektownie. Jeśli są Państwo zainteresowani gadżetami firmowymi, a w tym kubkami z nadrukiem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szeroki wybór kolorów sprawia, że każda firma znajdzie rozwiązanie, które będzie najbardziej pasować stylem do ogólnego wizerunku marki. Mając na uwadzę Państwa potrzeby nieustannie poszerzamy swój asortyment, aby mogli Państwo z łatwością podjąć odpowiednią decyzję co do wyboru poszczególnego modelu. Decydując się na zakup kubków z własnym nadrukiem dajemy Państwu możliwość samodzielnego wykonania projektu lub skorzystania z pomocy.

Kubek ceramiczny Tweenies

Kubek ceramiczny Tweenies - biały
Kubek ceramiczny vintage, poj. 240ml. Pakowany w indywidualny biały kartonik. Transfer na ceramice jest odporny na zmywanie w zmywarce.

Dwukolorowy kubek z łyżeczką Dual

Dwukolorowy kubek z łyżeczką Dual - pomarańczowy
Dwukolorowy ceramiczny kubek do kawy 250ml z łyżeczką w kolorze wnętrza kubka. W indywidualnym pudełku 11,5x10,5x9,3cm. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki. Transfer na ceramice: odporny na działanie zmywarki.

Kolorowy kubek ceramiczny Colour Trent

Kolorowy kubek ceramiczny Colour Trent - pomarańczowy
Ceramiczny kubek o pojemności 300 ml. Pakowany w indywidualne kartonowe pudełko. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki, transfer na ceramice: tak.

Kolorowy kubek przystosowany d Sublimcoly

Kolorowy kubek przystosowany d Sublimcoly - czarny
Kubek ceramiczny o pojemności 300 ml pokryty specjalną warstwą pod sublimację, z kolorowym uchwytem i wnętrzem. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki, transfer na ceramice: tak.

Kubek ceramiczny do sublimacji

Kubek ceramiczny do sublimacji
Kubek ceramiczny o poj. 300 ml. Pokryty specjalną powłoką umożliwiającą nadruk techniką sublimacji. Pakowany pojedynczo w biały kartonik.

Kubek kamienny 160ml Sensa

Kubek kamienny 160ml Sensa
Wykonany z kamionki kubek o pojemności 160 ml. Tampodruk nie jest odporny na działanie zmywarki, transfer na ceramice: tak. Pakowany zbiorczo.

Kubek z łyżeczką Sublimkonik

Kubek z łyżeczką Sublimkonik
Kubek z kamionki z łyżeczką. Pojemność: 300 ml. Specjalna powłoka do nadruku sublimacyjnego. Pakowany w biały indywidualny kartonik.

Kubek tabliczka do pisania Chalcky

Kubek tabliczka do pisania Chalcky
Kubek porcelitowy z powierzchnią dostosowaną do pisania kredą. Pojemność 300ml. Pakowanie indywidualny biały kartonik. Produkt nie jest odporny na czyszczenie w zmywarce.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie