Kubek termiczny z własnym nadrukiem & Termosy

Kubek termiczny z własnym nadrukiem to nie tylko ciekawy, ale i praktyczny gadżet, który powinna zastosować firma w kampanii promocyjnej. Decydując się na takie rozwiązanie, stworzą Państwo pozytywny wizerunek firmy wśród obecnych i potencjalnych klientów, jak również kontrahentów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wariantów kubków termicznych, dzięki czemu z łatwością wybiorą odpowiedni kształt. Dodatkowo, niektóre modele wyposażone są w kolorowe wstawki, co sprawia, iż kubek prezentuje się o wiele lepiej oraz pozwala na lepsze dopasowanie pod kątem zgodności z ogólną kolorystyką firmy. Nadruk wykonujemy przy użyciu innowacyjnej technologii znakowania laserowego, co sprawia, iż jest on solidny, wytrzymały i odporny na ścieranie. Jak już wspominaliśmy, nasza oferta jest szczególnie rozbudowana, dlatego proponujemy kubki tradycyjne, jak również nieco bardziej wyszukane modele. Dzięki temu, znajdą u nas Państwo kubki termiczne wykonane ze stali nierdzewnej z zamkiem na otwarciu, zakręcane oraz z rączką. Taki upominek jest niezwykle użyteczny jesienno-zimową porą, bowiem pozwala w prosty sposób zabrać ze sobą ulubioną kawę bądź herbatę bez obaw o utratę temperatury. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną, dlatego można pozostawić w nim napój na długi czas, co jest zdecydowanie największym plusem tego rozwiązania.

Kubek 250ml Falun

Kubek 250ml Falun - srebrny mat
Kubek ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami. Wnętrze z PP, pojemność 250 ml. Szczelna.

Butelka 500ml Helsinki

Butelka Helsinki - biały
Termos ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, 500 ml. Pokrywka z bambusa, z uchwytem. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach. Szczelna.

Metalowy kubek 220ml Trumbo

Metalowy kubek 220ml Trumbo - srebrny mat
Kubek ze stali nierdzewnej, z uchwytem w postaci karabinka. Posiada podwójne ścianki. Pojemność: 220ml.

Termos 425 ml Patagonia

Termos 425 ml Patagonia - biały
Izolowany termos ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami i dodatkowym zaparzaczem do herbaty. Pojemność 425 ml. Szczelny.

Butelka z termometrem Pole

Butelka z termometrem Pole - srebrny mat
Butelka ze stali nierdzewnej, posiada podwójne ścianki z izolacyjną komorą próżniową. Wbudowany dotykowy termometr LED na pokrywie i zaparzacz do herbaty.1 bateria CR 2450. Szczelna. Poj. 450 ml. Szczelna.

Termos 500ml Chan

Termos 500ml Chan - biały
Termos ze stali nierdzewnej. Podwójne ścianki. Pojemność: 500ml. Szczelna.

Butelka 600ml Iceland

Butelka 600ml Iceland - biały
Dwuścienna malowana proszkowo butelka ze stali nierdzewnej z silikonowym uchwytem do łatwego przenoszenia. Pojemność: 600 ml. Szczelna.

Kubek podróżny Rodeo Colour

Kubek podróżny Rodeo Colour - biały
Kubek podróżny ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, z czarną pokrywką z PP. Pojemność: 400 ml.

Termos 500ml Boreal

Termos  500ml Boreal - srebrny mat
Termos ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką o pojemności 500 ml. Wykończenie: błyszczące UV. Szczelna.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie