Noże

Zestaw Freiburg

Zestaw Freiburg - Czarny
Zestaw składający się z 9-funkcyjnego scyzoryka z ostrzem ze stali nierdzewnej oraz latarki z karabińczykiem. Latarka zasilana jest 4 bateriami typu LR41 (dołączone). Zestaw zawiera nóż, wkrętak PH krzyżowy, pilnik, korkociąg, wkrętak płaski, otwieracz do butelek, nożyczki, otwieracz do konserw oraz oczko do troczenia. Pakowany w upominkowe opakowanie.

Nóż składany Intact

Nóż składany Intact - Czarny
Wykonany z metalu 2CR13 składany nóż z ostrzem o długości 58 mm, blokadą ostrza, młotkiem do rozbicia szyb, przecinakiem do samochodowych pasów bezpieczeństwa i klipem do zaczepienia. Zapakowany w czarnym poliestrowym etui.

Nóż składany Prime

Nóż składany Prime
Wykonany ze stali 3 CR13 składany nóż z ostrzem o długości 74 mm. Zawiera blokadę ostrza, piłę i remizę do troczenia. Pakowany w usztywniane nylonowe etui.

Składany nóż Acme

Składany nóż Acme
Nowość
Składany na płasko nóż w kształcie karty kredytowej. Zbliżone do karty wymiary pozwalają na umieszczenie noża w portfelu. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Narzędzie Allrounder

Narzędzie Allrounder
Poręczne narzędzie składające się z noża z blokadą i otwieracza do butelek. Wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada oczko do troczenia oraz blokadę bezpieczeństwa

5-częściowy zestaw noży Gourmet

5-częściowy zestaw noży Gourmet
Drewniany zestaw noży ze stojakiem i 5 różnymi nożami: nóż szefa kuchni, nóż do chleba, do plastrowania, obieraczka i uniwersalny nóż kuchenny. Stal nierdzewna z drewnianą rączką.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie