Piersiówki

Butelka 500ml Helsinki

Butelka Helsinki - biały
Termos ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, 500 ml. Pokrywka z bambusa, z uchwytem. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach. Szczelna.

Termos 425 ml Patagonia

Termos 425 ml Patagonia - biały
Izolowany termos ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami i dodatkowym zaparzaczem do herbaty. Pojemność 425 ml. Szczelny.

Termos z podwójnymi ściankami Batumi

Termos z podwójnymi ściankami Batumi
Termos z podwójnymi ściankami, stal nierdzewna z bambusową obudową, 400 ml, z dodatkowym zaparzaczem do herbaty. Ponieważ bambus jest materiałem naturalnym, kolory poszczególnych produktów mogą się różnić. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.

Butelka 500 ml Pole Cork

Butelka 500 ml Pole Cork - srebrny mat
Butelka ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, dodatkowym zaparzaczem i korkowym dnem. Pojemność 500 ml. Szczelna.

Butelka termiczna Horten 530 ml

Butelka termiczna Horten 530 ml
Nowość
Szczelna butelka termiczna o pojemności 530 ml. Dwie ścianki ze stali nierdzewnej 18/8 o podwyższonej jakości. Próżnia między ściankami zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Doskonała do zimnych i gorących napojów. Posiada stylowy silikonowy uchwyt wysuwany z nakrętki.

Termos dwuścienny 480 ml Panay

Termos dwuścienny 480 ml Panay
Termos z podwójnymi ściankami, wykonany ze stali nierdzewnej i bambusa, z filtrem do herbaty. Z wbudowanym termometrem dotykowym LED w pokrywie. Zawiera 1 wymienną baterię CR 2450. Pojemność: 480 ml. Szczelny.

Termos dwuścienny 400 ml Tampere

Termos dwuścienny 400 ml Tampere
Dwuścienny termos próżniowy wykonany z izolującej stali nierdzewnej/bambusa z dodatkowym zaparzaczem do herbaty. Pojemność: 400 ml. Szczelny.

Termos dwuścienny 450 ml Fjord

Termos dwuścienny 450 ml Fjord
Termos próżniowy o podwójnych ściankach z izolacją ze stali nierdzewnej z uchwytem TPR. Pojemność: 450 ml. Szczelny.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie