Podkładki do dokumentów & organizery

Teczka konf, karton Alberta

Teczka konf, karton Alberta - czarny
Teczka konferencyjna z kartonu, z 6 kolorowymi samoprzylepnymi karteczkami. Dołączony 20-kartkowy biały blok w linie i długopis z niebieskim wkładem. Zamykana na 2 zatrzaski.

Teczka A4 Notes Folder

Teczka A4 Notes Folder - szary
Zapinana na zamek teczka A4 z dwukolorowego poliestru. Zawiera wewnętrzne przegródki i pętelkę na długopis. W komplecie notatnik z 20 stron.

Teczka A-4 na suwak Prime

Teczka A-4 na suwak Prime
Teczka A4 na suwak. 4 przegródki i kieszonki na wizytówki. W komplecie 20-kartkowy notes. Materiał: poliester 600D i podszewka: poliester 210T.

Teczka A-4 z kalkulatorem Nadia

Teczka A-4 z kalkulatorem Nadia
Teczka A4 z imitacji skóry, z kalkulatorem na baterię słoneczną, długopisem z niebieskim wkładem i notesem w linie (20 kartek).

Teczka z PU Saguenay

Teczka z PU Saguenay
Teczka A4 z PU, zapinana na zamek, składane uchwyty. Zawiera 4 przegródki na karty, kieszonkę na telefon, jeden uchwyt na długopis i notatnik 20 kartek w linie.

Portfolio A4 klejona skóra Cordobel

Portfolio A4 klejona skóra Cordobel
Portfolio A4 z kontrastowym przeszyciem i ozdobną metalową płytką na logo. Klejona skóra. Wewnątrz przegroda na wizytówki, miejsce na długopis i 50 białych kartek.

Portfolio A4 Osaka

Portfolio A4 Osaka
Portfolio A4 z mikrofibry i blok 50 białych kartek. Boczna klapa zamykana na suwak, w której możesz przechować długopis lub ołówek.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie