Powerbank z nadrukiem

Powerbank z nadrukiem to idealne rozwiązanie na upominek dla Państwa klientów. Jest to praktyczny gadżet, który każdy może wykorzystać podczas prywatnych, bądź służbowych podróży, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wiele wariantów, różniących się między sobą kolorem oraz mocą urządzenia. Dodatkowo, oferujemy powerbanki z lampką, bezprzewodowe, a nawet gotowe zestawy komputerowe. Jeśli chcą Państwo wyprzedzić swoją konkurencję i uzyskać pozytywne wrażenie wśród obecnych i potencjalnych klientów, proponujemy skorzystać z gadżetu, jakim jest powerbank z nadrukiem. Popularne długopisy cieszą się swoją popularnością, jednak tak wyszukany gadżet przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. Nasza firma dba o prawidłowy efekt wizualny gadżetów, przykładając szczególną wagę do najmniejszych elementów. Jednak to nie wszystko. Pragniemy, aby nasze produkty spełniały również standardy najwyższej jakości pod względem technologicznym. Dlatego, oferujemy wysokiej klasy powerbanki z nadrukiem o różnej wielkości, dzięki czemu klient bądź kontrahent będzie mógł mieć go stale przy sobie. Umieszczając na nim logo Państwa firmy sprawimy, iż każda obdarowana osoba nie zapomni o nawiązanej współpracy bądź zainteresuje się ofertą Państwa firmy.

Płaski Powerbank 4000mAh Powerflat

Płaski Powerbank 4000mAh Powerflat - srebrny mat
Powerbank w obudowie aluminiowej z diodą. Pojemność 4000mAh, do ładowania smartfonów, prąd wyjściowy 5V/1A. Załączony kabel mikroUSB-USB

Bezprzewodowy powerbank Duo

Bezprzewodowy  powerbank Duo - biały
Powerbank o pojemności 5000 mAh, obudowa z ABS. Posiada złącze typu C. Wyjście: DC5V/0.8A. Kompatybilny systemami Android, iPhone® 8, X i nowszymi.

Powerbank w aluminium Poweralu

Powerbank w aluminium Poweralu - srebrny mat
Powerbank w obudowie z aluminium, z diodą . Do smartfonów. Pojemność: 2200 mAh, moc wyjściowa: DC5V/1A. W komplecie kabel z końcówkami: USB i mikro-USB.

Powerbank bezprzewodowy Power&Wireless

Powerbank bezprzewodowy Power&Wireless - srebrny mat
Bezprzewodowy powerbank 4000 mAh z aluminium. Zawiera złącze typu C. Wyjście: DC5V / 1.0A. Zgodny najnowszym systemem Androidy, iPhone® 8, 8S i X i nowszymi.

Powerbank 4000mAh Powerflatc

Powerbank 4000mAh Powerflatc - srebrny mat
Powerbank 4000mAh z aluminiowym portem C (wyjście/wejście). Pojemność odpowiednia do ładowania smartfona. Prąd wyjściowy DC5V/2A dla USB, prąd wyjściowy DC5V/3A dla typu C. Posiada diodę LED oraz kabel USB i adapter.

Power bank 8000mAh Powerflat8

Power bank 8000mAh Powerflat8 - srebrny mat
Power bank 8000 mAh z aluminium. Odpowiedni do ładowania smartfona, dane prądu wyjściowego DC5V/1A i DC5V/2A. Zawiera diodę wskazującą i kabel USB z wtyczką micro USB.

Akcesoria komputerowe w etui Powerset

Akcesoria komputerowe w etui Powerset - biały
Akcesoria komputerowe w etui z EVA/PU. 1 mysz bezprzewodowa, hub z 4 portami USB 2.0, Wtyczka sieciowa i powerbank 5000mAh. Dołączony kabel USB - mikro USB

Powerbank Vigor

Powerbank Vigor - biały
Powerbank 8000mAh do bezprzewodowego ładowania urządzeń. Powerbank może być ładowany za pomocą kabla lub bezprzewodowo. W zestawie złączka typ C. DC5V/2.1A. Bezprzewodowe wyjście DC5V/1A. Bezprzewodowy odbiornik: DC5V/0.75A . Kompatybilny z ostatnimi systemami Android, iPhone® 8, X oraz owszymi.

Solarny power bank 8000 mAh Solar Powerflat

Solarny power bank 8000 mAh Solar Powerflat - srebrny mat
Power bank 8000 mAh z aluminium i z panelem słonecznym. Odpowiedni do ładowania smartfona, prąd wyjściowy DC5V / 1A i DC5V/2A. Wyposażony w diodę wskazującą i kabel USB z wtyczką micro USB. W awaryjnych sytuacjach używaj ładowania solarnego, które jest mniej wydajne niż ładowanie poprzez USB.

Powerbank 4000mAh Light Up

Powerbank 4000mAh Light Up - srebrny
Power bank 4000 mAh z aluminium z wbudowanym kablem. Pojemność do wykorzystania do użytku ze smartfonem, prąd wyjściowy DC5V / 1A.

Powerbank 5000mAh Bimas Power

Powerbank 5000mAh Bimas Power - biały
Mały kieszonkowy powerbank 5000 mAh z ABS z przyssawkami. Możliwość jednoczesnego ładowania telefonu i robienia zdjęć. Wyjście bezprzewodowe 1A, wyjście przewodowe 2A. Zawiera złącze typu C.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie