Smycze reklamowe z logo

Smycze reklamowe z logo stanowią najpopularniejszy gadżet, który jest chętnie wykorzystywany w wielu kampaniach promocyjnych. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu, każdy z nas używa ich niemal codziennie. Dlatego, jest to doskonały nośnik informacji. Smycze reklamowe z logo charakteryzują się lekkością, małym rozmiarem oraz niską ceną, a mimo wszystko stanowią atrakcyjny upominek. Jeśli szukasz odpowiednich gadżetów do promowania swojej marki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że znajdziesz produkty, które przypadną Ci do gustu. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, przygotowaliśmy wiele wariantów smyczy reklamowych z logo. Wierzymy, że dzięki temu, każdy z Państwa znajdzie model, który w pełni spełnia oczekiwania oraz pasuje swoim designem do ogólnego charakteru marki. Dajemy Państwu możliwość wyboru koloru smyczy, aby całość prezentowała się jeszcze lepiej. Oferujemy nasze produkty od 12-stu lat, dlatego opracowaliśmy najlepsze metody nanoszenia druku. Dzięki temu, każdy gadżet charakteryzuje się wysoką jakością oraz odpornością na ścieranie. Dokonując u nas zakupów, mogą być Państwo pewni, iż produkty będą spełniać najwyższe standardy estetyczne przez długi czas. Smycze reklamowe z logo stanowią doskonały sposób na zwiększenie świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Ten rodzaj gadżetu można podarować klientom oraz osobom zainteresowanym marką, na przykład na różnego rodzaju targach czy eventach.

Smycz z kablem 3 w 1 Cableyard

Smycz z kablem 3 w 1 Cableyard - biały
Smycz poliestrowa z kablem ładującym z USB-A na Micro-B (wtyczka 2 w 1) i typ C. Zawiera etui z karabińczykiem.

Smycz z wysuwanym uchwytem Zip Lanyard

Smycz z wysuwanym uchwytem Zip Lanyard - biały
Smycz z poliestru z wysuwanym uchwytem na identyfikator oraz złączką bezpieczeństwa. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Smycz z metalowym zaczepem Lany

Smycz z metalowym zaczepem Lany - biały
Smycz z metalowym karabinkiem. Odpinana klamra i złączka bezpieczeństwa. Szerokość: 20mm. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Smycz RPET 20 mm Lany Rpet

Smycz RPET 20 mm Lany Rpet - biały
Smycz z RPET z metalowym karabińczykiem i złączka bezpieczeństwa. Szerokość 20 mm. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Smycz 25mm Wide Lany

Smycz 25mm Wide Lany - biały
Smycz z metalowym zaczepem, odpinaną klamrą i złączką bezpieczeństwa. Szerokość 25mm. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Smycz 20mm Pany

Smycz  20mm Pany - biały
Smycz z metalowym karabińczykiem i złączką bezpieczeństwa. Szerokość: 20mm. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Smycz 20mm Simple Lany

Smycz  20mm Simple Lany - biały
Smycz z metalowym karabińczykiem. Szerokość: 20mm. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie