Temperówki

Zestaw biurkowy w etui Ecoset

Zestaw biurkowy w etui Ecoset
Zestaw biurkowy w etui wykonanym z juty i bawełny. W komplecie bambusowa linijka 15cm, papierowy ołówek, kartonowy długopis z niebieskim wkładem, drewniana temperówka i gumka.

Zestaw do malowania Funny Paint

Zestaw do malowania Funny Paint
33-elementowy zestaw do malowania dla dzieci w opakowaniu z plastiku i okładką z dużym obszarem na ekspozycję logo. Składa się z 6 farbek, 6 krótkich kredek ołówkowych, 10 kredek woskowych, 8 pasteli olejnych, temperówki, gumki i pędzelka. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Zestaw do malowania Happy Kids

Zestaw do malowania Happy Kids
65-elementowy zestaw do malowania w plastikowym opakowaniu z okładką z dużym obszarem ekspozycji dla logotypu. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV).

Temperówka Doggie

Temperówka Doggie
Oryginalna i zabawna temperówka w kształcie jamnika z uchwytem na ołówek.

Przybornik Crotone

Przybornik Crotone
Elegancki składany przybornik w oprawie z kartonu o gramaturze 1200 g/m2. W komplecie: drewniana linijka 15 cm, gumka, długopis, temperówka, 2 ołówki, notes 40 kartkowy w linie o gramaturze 80 g/m2, 25 żółtych karteczek samoprzylepnych (7,5 x 7,5 cm) oraz 25 samoprzylepnych kompletów foliowych zakładek indeksujących po 5 w każdym kolorze. Dodatkowa kieszonka z linijką. Wkład w kolorze niebieskim. Podziałka w centymetrach i calach. Dostępna opcja druku XL.

Piórnik Schoolready

Piórnik Schoolready
Piórnik szkolny w oprawie z poliestru 300 D. Na zestaw składa się linijka, ekierka, gumka, temperówka, ołówek, długopis, 10 kredek, dodatkowa kieszonka.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie