Torby materiałowe z nadrukiem, torby plażowe

Torba na zakupy Cottonel Colour +

Torba na zakupy Cottonel Colour + - biały
Kolorowa torba na zakupy z bawełny 140gr/m², z długimi uchwytami. Wykonane zgodnie z certyfikowanym standardem dotyczącym stosowania szkodliwych substancji w tekstyliach.

Torba na zakupy Illa Tote

Torba na zakupy Illa Tote - czarny
Bawełniana torba na zakupy ze wstawką z korka. Długie uchwyty. 160 g / m². Korek jest materiałem naturalnym, ze względu na jego strukturalną naturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić. Wykonane zgodnie z certyfikowanym standardem dotyczącym stosowania szkodliwych substancji w tekstyliach.

Składana torba na zakupy Foldonova

Składana torba na zakupy Foldonova - czarny
Składana torba na zakupy. Plastikowe zamknięcie z przodu. Materiał: fizelina (non woven) 70g/m². Produkt może losowo zostać dostarczony złożony lub rozłożony.

Bawełniana torba na zakupy Trollhattan

Bawełniana torba na zakupy Trollhattan - czarny
Torba na zakupy z bawełny Twill z długimi uchwytami i klinem. 160 gr / m². Wykonane zgodnie z certyfikowanym standardem dotyczącym stosowania szkodliwych substancji w tekstyliach.

Torba na zakupy z RPET Totepet

Torba na zakupy z RPET Totepet - biały
Torba na zakupy z RPET 190T z długimi uchwytami. Ekologiczny materiał wykonany z przetworzonych plastikowych butelek. Znakowanie sublimacją jest możliwe tylko na białych produktach.

Płócienna torba na zakupy Moura

Płócienna torba na zakupy Moura - czarny
Płócienna torba na zakupy z krótkimi uchwytami i przednią kieszenią na zamek. 280 g/m². Wykonane zgodnie z certyfikowanym standardem dotyczącym stosowania szkodliwych substancji w tekstyliach.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Wyślij do nas zapytanie już dziś!

  • Konsultacja szczegółów z handlowcem
  • Niewiążąca oferta w ciągu 24 godzin
  • Wystarczy wprowadzić podstawowe informacje
Wyślij zapytanie